מערכת GIS לשעת חירום

האם יש לנו מידע על מספר האנשים שצפויים להגיע למקלט? ומה המרחק שיש לכל תושב לעבור כדי להגיע למקלט? בנוסף, במקרה של אירוע, האם יש לנו יומן אירוע אינטראקטיבי שמספק מיקום מדויק לכל הגורמים הרלוונטיים? אנו מציעים יצירת מערכת GIS אינטראקטיבית בסיסית המאפשרת לנתח ולזהות פיזור אנשי היישוב במקלטים בשעת הצורך, לסמן עמדות שמירה, לסמן שערים וליצור יומן אירועים (פריצה, פח"ע, שריפה, רפואי, חפץ חשוד, תאונה ועוד ע"פ בקשה וצורך).

מערכת GIS למרפאות ושרותי חירום רפואי

ברוב הקיבוצים בימינו אין כתובות רשמיות. כאשר אחות או אמבולנס צריכים להגיע לאחד מהבתים בקיבוץ, הם מתבססים על היכרות עם הקיבוץ או על הסברים מפורטים. אך מה קורה כאשר האחות אינה מכירה את הקיבוץ? כמה זמן ייקח לה להגיע? והאם היא תגיע למקום הנכון?. מוצעת כאן מערכת מיקום בסיסית אשר יודעת בלחיצת כפתור לתת את מיקום הדיירים/התושבים, דבר זה יכול לקצר זמן הגעה בעת הצורך ולמנוע טעויות.

מערכת GIS לבטיחות

נושא הבטיחות בקיבוצים וביישובים הקטנים הינו נושא בעייתי ומורכב, ילדים על אופניים, קלאב קארים, כלי רכב ועוד על אותו שביל צר וקטן דבר שמעורר דאגות רבות בקרב ההורים והקהילה בכלל. לכן אנו מציעים כאן מערכת המציינת נקודות תורפה שילוט ותמרור של היישוב, שערים, מעקב אחר אירועי בטיחות וזיהוי נקודות/אזורים בעיתים הדורשים מענה.

מערכת לניהול ושימוש מבקרים בבתי עלמין

האם לך כמנהל בית עלמין יש מיפוי מדויק של כל הקברים (היכן יש קבר פנוי/שמור וכמה)? האם אתה יכול להציג ללקוחות היכן יש קבר פנוי? האם המבקרים יודעים תמיד לאן ללכת? מוצעת כאן מערכת GIS אינטראקטיבית המאפשרת לך ניהול טוב יותר של בית העלמין, מערכת היכולה לתת מענה ראוי והולם למבקרים- הן בשלב הראשון של בחירת המקום והן בשלבים מאוחרים יותר כשבאים לבקר.

צילום רחפן למדידת נפח

כאשר יש לנו ערימה/בור בשטח ואנו מעוניינים למדוד את הנפח זה דבר מורכב, מודד שמגיע נותן הערכה אשר ברוב המקרים חורגת מהמציאות 20-30 אחוז. חריגה כזו יכולה להוביל לתשלומים כבדים ולא מציאותיים של פינוי/מילוי. אנו יכולים באמצעות צילום רחפן לעשות זאת בצורה ממוחשבת, מהירה ומדויקת.

מערכת GIS ליישוב קהילתי

הקמה או שידרוג של מערכת GIS. מיפוי תשתיות היישוב, הכנת מפות אינטראקטיביות לישוב המכילות את פרטי היישוב בשכבות. מפה כזו יכולה לתת יתרונות רבים , בעיקר לרווחת התושבים ביישוב, לטובת המבקרים ביישוב, לייעול הקמה והנחת תשתיות חדשות, נותן מענה לאנשי התשתיות, הביטחון, הבטיחות, לעובדי הנוי, ועוד...

מפה אינטראקטיבית לפי בחירה

ניתן ליצור מפות אינטראקטיביות לפי דרישות וצורך, איסוף נתונים מהשטח וסנכרון מיידי למפה, מפה מתוך עניין וסקרנות, כעזר למדריך טיולים (תקופות, מקומות קדושים, התנחלות השבטים ועוד...)

שירותי ייעוץ GIS

מעוניינים בייעוץ מרחבי GIS ולא יודעים מאיפה להתחיל? יש לכם צורך בביצוע ניתוח מרחבי מבוסס מיקום? מחפשים דרך לאיסוף נתונים מהשטח? שירותי ייעוץ ביצוע ניתוחי מידע מרחבי לפי דרישה וצורך